Kaubamärgid

 


KOHALE TOIMETAVAD:

  

     

18.01.2014 / 0 kommentaari
Kättetoimetamine

Kaupade kättetoimetamine toimub Itella Smartposti või Post24 pakiautomaatide kaudu. Tellimust esitades on sul võimalik valida millisest pakiautomaadist oma pakki kätte saada soovid.
Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 50 euri või rohkem, siis kättetoimetamistasu puudub. Võite  tellida sõbrannadega mitme peale ning sel juhul säästate te kõik postikulu pealt.

Privaatsus
Andmed, mis seoses kauba tellimisega Sipsti.ee lehe kaudu meie kätte jõuavad, on kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ega avalikusta neid muul moel.
Tagastamine ja vahetamine

Kaupa, mille olete välja ostnud ja kätte saanud, saab tagastada juhul kui kaup ei vasta müügitingimustes kirjeldatud omadustele.Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palun pildistage pakendeid ja saatke meiliaadressile tugi (at) lastetoit.ee. Korraldame purunenud ja rikutud pakendite väljavahetamise.

Tellimine
Kauba tellimine toimub läbi lastetoit.ee tellimissüsteemi. Tellimuse vastuvõtmise kohta saadetakse teile meiliaadressile kinnitus, samuti saadetakse teile meiliaadressile ettemaksuarve kui olete valinud vastava makseviisi.Tellimuse eest saab tasuda ka otse läbi valitud panga, kus avaneb vastav Swedbank või Seb pangalink.

Kaup lähetatakse või tehakse lastetoit.ee showruumis kättesaadvaks hiljemalt viiendal tööpäeval pärast tellimuse eest esitatud arve laekumist. Kui valite kättetoimetamise viisiks kauba väljastamine lastetoit.ee vahelaost, saadetakse teile meilaadressile kinnitus täpse kauba väljastamise aja kohta.
NB! Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 55 euri või rohkem, siis kättetoimetamisetasu puudub!
 
Maksmine

Kauba eest maksmiseks on kaks viisi. Kui valite Seb või Swedbank pangalingi, suunab süsteem teid otse panka, arvet tasuma. Kui valite makseviisiks ettemaksuarve, saadetakse teile esitatud tellimuse kohta ettemaksuarve. Tellimust ei täideta enne, kui olete ettemaksuarve tasunud.
Ettemaksuarve palun tasuda 5 päeva jooksul. Kui 5 päeva jooksul ettemaksuarve väljastamisest ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse ettemaksuarve ning seda tellimust enam täita ei saa, vaid tuleb luua uus tellimus. 
Kas mõni detail vajab veel selgust?
Kirjutage meile tugi(at)lastetoit.ee, helistage 51 975 416 või saatke küsimus meie Facebooki lehe kaudu ja vastame nobedalt.

Kommentaarid