Kaubamärgid

 


KOHALE TOIMETAVAD:

  

     

Kontakt

MILINORI OÜ

E-post: liis@sipsti.ee

FB: www.facebook.com/sipsti

Registrikood: 12599717


TELLIMINE JA MAKSMINE

Kauba tellimine toimub Sipsti.ee kaudu. Kui tellimus on esitatud, siis saadame sisestatud e-maili peale tellimuse kinnituse, mille manuses on tellimus ka PDF kujul. Tellimuse kinnitus on teavitus teile, et tellimus on vastu võetud ning tasuda saate kohe pangalingiga või hiljem  pangaülekandega. Kui olete oma tellimuse eest tasunud, anname endast parima, et kaup jõuaks teieni nii kiiresti kui võimalik. Postitame kauba esimesel võimalusel ning see jõuab teieni 3-5 tööpäeva jooksul, juhul kui tooteinfo juures ei ole märgitud teisiti. 

Tellimuse eest palume tasuda 48 tunni jooksul. Kui 48 tunni jooksul alates tellimuse tegemisest ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse tellimus ning seda tellimust enam täita ei saa, vaid tuleb luua uus tellimus.

KÄTTETOIMETAMINE

Tellitud kaupade kättetoimetamine toimub Itella SmartPOSTi ning Omniva pakiautomaatide. Mõlema saatmisvaliku hinnaks on 3€. 

TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Kaupa, mille olete välja ostnud ja kätte saanud, saab tagastada juhul kui kaup ei vasta müügitingimustes kirjeldatule.
Kui te saate oma paki kätte ning avastate, et pakis olev kaup on purunenud või rikutud, siis palun saatke meile sellest pakist pildid ning me korraldame selle kauba väljavahetamise.

PRIVAATSUS

Sinu andmed, mis seoses tellimuse tegemisega meieni jõuavad, on kaitstud - me ei levita neid ning kasutame vaid tellimust puudutavatel toimingutel.


SUL TEKKISID LISAKÜSIMUSED?

Kui soovid midagi täpsustada, siis kirjuta meile liis@sipsti.ee või küsi oma küsimus meie Facebooki lehe kaudu ( facebook.com/sipsti ) . Vastame sulle esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 tööpäeva jooksul.