Kaubamärgid

 


KOHALE TOIMETAVAD:

  

     

Kuidas tellida?

TELLIMINE JA MAKSMINE
Kauba tellimine toimub Sipsti.ee kaudu. Kui tellimus on esitatud, siis saadame sisestatud e-maili peale tellimuse kinnituse, mille manuses on tellimus ka PDF kujul. Tellimuse kinnitus on teavitus teile, et tellimus on vastu võetud ning saate selle eest tasuda kohe pangalingiga või hiljem pangaülekandega. Kui olete oma tellimuse eest tasunud, anname endast parima, et kaup jõuaks teieni nii kiiresti kui võimalik. Postitame kauba esimesel võimalusel ning see jõuab teieni 3-5 tööpäeva jooksul, juhul kui tooteinfo juures ei ole märgitud teisiti. 

Tellimuse eest palume tasuda 48 tunni jooksul. Kui 48 tunni jooksul alates tellimuse tegemisest ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse tellimus ning seda tellimust enam täita ei saa, vaid tuleb luua uus tellimus.

KÄTTETOIMETAMINE

Tellitud kaupade kättetoimetamine toimub Itella SmartPOSTi ning Omniva pakiautomaatide kaudu. Kõikide saatmisvalikute hinnaks on 3€ . Alates 50€ tellimuse summast on kohaletoimetamine tasuta. Tellimust esitades saad valida, kuidas oma paki kätte saada soovid.

TAGASTAMINE JA VAHETAMINE
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise vabas vormis avaldus e-mailile liis@sipsti.ee.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kui te saate oma paki kätte ning avastate, et pakis olev kaup on purunenud või rikutud, siis palun saatke meile sellest pakist pildid ning me korraldame selle kauba väljavahetamise.

PRIVAATSUS
Sinu andmed, mis seoses tellimuse tegemisega meieni jõuavad, on kaitstud - me ei leivita neid ning kasutame vaid tellimust puudutavatel toimingutel.


SUL TEKKISID LISAKÜSIMUSED?
Kui soovid midagi täpsustada, siis kirjuta meile liis@sipsti.ee või küsi oma küsimus meie Facebooki lehe kaudu ( facebook.com/sipsti ) . Vastame sulle esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 tööpäeva jooksul.