Kaubamärgid

 


KOHALE TOIMETAVAD:

  

     

Kes on Sipsti?

Mina olen Liis ja mõtlesin Sipsti välja siis, kui olin oma kahe lapsega juba mõnda aega kodune olnud, ning tundsin, et sooviksin teha ka midagi endale. Kuigi kõik Sipstiga toimetamised tegin enamasti hilistel õhtutundidel või ka öösel, siis tundsin sellest rõõmu. Rõõm kasvas veelgi suuremaks siis, kui nägin, et ka teistele emadele läheb korda see, mida teen.

Praegu on lapsed juba suuremad ja iseseisvamad, kuid Sipsti on jäänud ja aja pühendamine ei ole enam nii keeruline kui varem. Sipsti e-poe pidamist naudin siiani ning eriti südamelähedaseks on saanud Beebikino üritused, kus on võimalus teiste emadega suhelda ja kasvõi ainult emaks olemise muresid ja rõõme jagada. 

Sipsti kasvab ja areneb iga päevaga, samamoodi nagu beebid. Meie areng on küll pisut teistsugune - töötame selle nimel, et saaksime pakkuda veidi erilisemat valikut tooteid, kui tavalistest beebipoodidest leida võib. Kõik pakutavad tooted on läbinud tootekontrolli kas minu enda või sõbrannade laste käe all ja seega oleme veendunud, et pakume vaid parimat. 


Rõõmsate kohtumisteni erinevatel üritustel ja kasvamisrõõmu kõigile emmedele ja beebidele!